FORKLİFT AL &
KİRALAMA YAP

TEU N100 – 30

Fiyat sorunuz

Asgari süre: 12 ay

Yakıt türü: Akülü

Tonaj: 3 Ton

Daha Fazla Detay

Mitsubishi S4S Motor
Motor hacmi: 3.331
Kaldırma yüksekliği: 4.8m
3 Ton Taşıma Kapasitesi

 

Hyster H3.0FT

98.000 TL

Hemen teslim

Yakıt türü: Dizel

Tonaj: 3 Ton

Daha Fazla Detay

Yanmar Dizel Motor
Şanzuman tipi: W
Kaldırma yüksekliği: 4.6m
3 Ton Taşıma Kapasitesi

 

Lonking LG35DT

110.000 TL

Hemen teslim

Yakıt türü: Dizel

Tonaj: 3,5 Ton

Daha Fazla Detay

Mitsubishi S4S Dizel Motor
Otomatik Şanzuman
Tripleks 4.5m Asansör
3.5 Ton Taşıma Kapasitesi

 

Forklift Kiralama Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Küçük ölçekteki inşaat firmaları ve bireysel yapılarda satın alınma sırasında yüksek meblağların ödenmesi gereklidir. Bu da işletmelerin sermayelerinin bir kısmını iş makinesi satın almaya harcama anlamına gelmektedir. Diğer yandan arıza durumu meydana geldiğinde işlerin aksamaması için yedek bir iş makinesinin de bulundurulması zorunludur. Oysa Doktor Forklift Kiralama hizmeti karlı bir iş anlaşmasıdır. Kiralama hizmeti ile ilgili anlaşma sağlandığında firmamız, iş makinesi arızalandığında hemen yeni bir makine gönderecek ve işler hiçbir şekilde aksamayacaktır.

Lpgli mi yoksa elektrikli forklift mi seçmeliyiz?

Maliyetleri baz alınarak bir karşılaştırma yapıldığında lpg yakıt sistemli forkliftler diğerlerine göre daha ekonomiktir. Fakat maliyet değil de performans karşılaştırması yapılacak olursa elektrikli forkliftler, lpgli forkliflerden çok daha üstün çıkacaktır.

Forklift kiralama fiyatları ne kadar?

Forklift kiralama fiyatlarının belirlenmesini etkileyen birçok kriter vardır. Bu kriterlerden en başta geleni, kiralama süresinin uzunluğudur.

İkinci olarak ise forklift çalışma alanının zorluğu gelir. Dar ve yeterli çalışma imkanın olmadığı çalışma alanlarındaki kiralık forklift fiyatları daha yüksek seviyelerde olabiliyor. Diğer bir önemli kriter olarak da tabi ki forklift garajı ve çalışma yapılacak alan arasındaki mesafedir diyebiliriz.

preloader