Biz Kimiz? 

Doktor Forklift olarak, uzun yıllar boyunca sektörde forklift tamir ve servis tecrübe sahibi olduk. Gerek forklift servis alanında, gerek forklift yazılım alanında hizmet vermiştir. Şu anda forklift servis, tamir ve kiralama alanında hizmet veriyor, forklift yazılım ve program satışı yapıyoruz.

Doktor Forklift Nasıl Çalışır?

1. İlgili Talebinizi Oluşturursunuz

2. Size Özel Teklifimizi Tarafınıza İletiriz

3. Onayladığınızda Hizmeti Teslim Ederiz

Vizyonumuz

Sektördeki güçlü konumumuz ve sahip olduğumuz kaynaklarımız doğrultusunda sektörün geleceğinin şekillendirilmesinde öncü rolü üstlenerek; Birlikte çalıştığımız firmalarla uyum içerisinde süreklilik prensibiyle ticari faaliyetlerimize devam etmektir. Ayrıca gelişen piyasa koşulları içerisinde sektörel yeniliklere ve değişimlere ayak uydurarak yenilenen bir anlayışla maksimum faydalı hizmeti sektöre kazandırmak.

Misyonumuz

Sektörde; ürün satışı, yedek parça, servis, forklift kiralama ve satış konularında kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile faaliyet göstererek, müşterilerin gereksinimleri ve işletmeler için özel çözümler sunmak. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak onların verimli hizmet almasını ve memnuniyetini sağlamak.

Değerlerimiz

  • Müşteri odaklı çalışmak.
  • Yeniliklere ve değişime açık olmak.
  • Sektörde aranan bir marka olmak.
  • Teknolojik gelişmelerin yakından takipçisi olmak.
  • Satış sonrası müşteri memnuniyetini zirvede tutup sürekliliği sağlamak.
preloader