Sıkça Sorulan Sorular

Neden Forklifte İhtiyaç Duyulur?

Forkliftler insanların gücünün yetemeyeceği konularda yardımcı olan iş makineleri arasında yer alır. Oldukça ağır ve bir sürü kişinin bile bir araya gelerek kaldıramayacağı yükler forkliftler sayesinde oldukça hızlı ve rahat bir şekilde kaldırılır. Bu makineler sayesinde bazı iş alanlarında büyük bir kolaylık sağlanmıştır. İstifleme, depolama, yükleri araca koyma, market, mağaza, sanayi ve inşaat gibi alanlarda forkliftler önemli yardımcılar arasındadır. Bu araçlarla çok sayıda kişinin bile yapamayacağı işler kısa bir sürede tamamlanabilir.

Forklift Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Kiralık forklift aylık ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.

Kiralık forklift ödemeleri, şirket bilânçosunda pasifte yer almadığı için kredi imkânlarını etkilemez Forklift banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.

Operasyonel forklift kiralamada; şirket sermayesinde bu hizmet için, toplu bir para çıkışı olmaz ve şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.

Forklift Kiralamanın Püf Noktaları Nelerdir?

Eğer piyasa fiyatlarına göz atarsanız firmamızın fiyatların normal düzeyde olduğunu görebilirsiniz. Firmamız size en iyi hizmeti en iyi fiyat garantisi ile sunmak için çalışıyor. Bu yüzden internette bu işin dolandırıcılığını yapan ve çok düşük fiyatlarla göz boyayan kötü niyetli kişilere kanmamanız gerekir. Hem kaliteli hem de profesyonel bir hizmet veren firma çalışanlarımız forkliftler gibi ağır iş makinaları konusunda yeterince bilgi sahibi olan çalışanlara sahip. Bu konuda bize soracağınız ve kafanızı karıştıran bütün sorulara en kesin yanıtları alabilirsiniz. Forklift kiralama her ne kadar basit ve kolay bir iş gibi gözükse de dikkat etmeniz gereken ayrıntılar. Söz konusudur. Firmamızın güvenilirliği konusunda internet sitemizden ve hizmetlerimizden bilgi alarak emin olabilirsiniz Ayrıca bütün sorulara hızlı ve kesin yanıtlar veren çalışanlarımızla iletişime geçerseniz bu konuda müşteri memnuniyetini gözeterek kaliteli bir hizmet vermeye çalıştığımızı görebilirsiniz.

Forklift Nasıl Kiralanır?

Sitemizde kiralık forklift fiyatları ve modelleri konusunda yeterince bilgi bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey oturduğunuz yerden kalkmadan, sitemiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmek ve forklift kiralamak için başvuru yapmak. Çalışanlarımız müşterilerimizin başvurularına en kısa sürede yanıt veriyor ve hemen geri dönüş yapıyor. En geç bir gün içerisinde size geri dönüş yapılır. Geri dönüş yapıldığında çalışanlarımıza ne kadar süreliğine ve hangi iş için forklift ihtiyacınız olduğunu belirtirseniz size kiralama konusunda hemen yardımcı oluyoruz. Ödemenizi de yerinizden kalkmadan internet üzerinden yapabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi isteyen müşterilerimiz bize telefon ederek daha geniş bilgi de alabilir. Size bu konuda hızlı ve güvenilir bir hizmet vermek için çalışıyoruz.

Merak ettikleriniz hakkında bizimle iletişime geçin!

Translate »
preloader